TÜİK Bu Verileri Nereden Alıyor? | Şevin Ekinci ile Paranın Nabzı | Ekonomist Atilla Yeşilada

https://www.youtube.com/watch?v=3cnMhMkVLcI

 

 

Şevin Ekinci hazırlayıp sunduğu Paranın Nabzı programında günün ve haftanın öne çıkan ekonomi haberlerini, Dolar TL paritesini, enflasyon verilerini, döviz kurlarını ve daha fazlasını değerli konuklarıyla değerlendiriyor. TÜİK Bu Verileri Nereden Alıyor Ekonomist Atilla Yeşilada, TÜİK verilerini, ekonomide öne çıkan haberleri, para piyasalarını ve 2021’e dair öngörülerde ve öncül büyüme verilerini değerlendirdi.

 

Değerli Okurlar

 

21  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitenin Basın sayfasında görüleceği gibi görüşlerimiz Türkiye ve  dünya basını tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır. YouTube vasıtası ile ekonomi-finans panelleri düzenler ve katılarak donanımımızı STK ve firmalarla paylaşırız.  Haftada 2 kez yayınladığımız raporlarda dünya ekonomisi, Türkiye’de siyasi gelişmeler, ekonomi ve finans dinamikleri ve mevzuat değişiklikleri hakkında analiz ve tahmin sunuyoruz.  Yöneticilere 15 dakikada bilmeleri gereken gündemi sabah 09:00’dan önce elektronik ortamda sunuyoruz.  Abonelik ücretlerimiz maliyetlerinizi düşünerek kolaylıkla ödeyebileceğiniz düzeydedir.

 

20 yıllık  tecrübemizden yararlanmanızı dileriz.  Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:

istanbulanalytics@gmail.com