Dijital mi, kripto mu derken nakit gidiyor!

Ekonomist Atilla Yeşilada ise, kripto paranın diğer ödeme formlarına göre çok büyük avantajları olduğunu söyledi. Yeşilada’nın, kripto paralara ilişkin görüşleri şöyle oldu: “Örneğin, veri hırsızlığı ve hacking çok daha zor. Dünyanın birkaç 10 yıl içinde halen tedavülde olan binlerce kripto paradan bir veya 2-3 tanesini seçip, diğer ödeme formların hızla kaybolacağını öngörüyorum. Ancak, bu süreç serbest piyasa ekonomilerinde çok kolay gerçekleşemez. Öncelikle, piyasasının binlerce kripto para arasında seçim yapması lazım. Dünya tarihi bize merkezi para otoritesinin olmadığı, özel bankaların senet veya banknot bastığı dönemlerin sürdürülebilir olmadığını anlatıyor.

 

Haberi okumak için tıklayın

 

 

Değerli Okurlar

 

20  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitenin Basın sayfasında görüleceği gibi görüşlerimiz Türkiye ve  dünya basını tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır. YouTube vasıtası ile ekonomi-finans panelleri düzenler ve katılarak donanımımızı STK ve firmalarla paylaşırız.  Haftada 2 kez yayınladığımız raporlarda dünya ekonomisi, Türkiye’de siyasi gelişmeler, ekonomi ve finans dinamikleri ve mevzuat değişiklikleri hakkında analiz ve tahmin sunuyoruz.  Yöneticilere 15 dakikada bilmeleri gereken gündemi sabah 09:00’dan önce elektronik ortamda sunuyoruz.   Bu tecrübeden yararlanmanızı dileriz.

Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:  istanbulanalytics@gmail.com