Seeking to restore relations on Capitol Hill, Erdogan to visit Trump in Washington

“The important aspect of the summit is whether or not Erdogan is able to meet some of the influential [senators] who may still have some sympathies for Turkey,” Atilla Yesilada, a political analyst at Global Source Partners, told Al-Monitor. “He needs to persuade them that sanctions are completely counterproductive.”

Read more: https://www.al-monitor.com/pulse/originals/2019/11/erdogan-visit-trump-dc.html#ixzz65LpFGFIa

 

Değerli Okurlar

 

20  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitemizin basın bölümünde gördüğünüz gibi görüşlerimiz  çok geniş bir kitle  tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır.  Ekibimiz sık sık Türkiye ve yurtdışında iş dünyası ve akademiye sunumlar yapmak üzere davet edilir.  Bu tecrübeden yararlanmanızı dileriz.

Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:  istanbulanalytics@gmail.com