Atilla Yeşilada’dan dolar ve altın tavsiyesi: Hayal kurmayın

Yeşilada konuşmasının devamında şunları söyledi

“Merkez Bankası’nın yaptığı ankete göre önümüzdeki 12 ay içerisinde dolar 6.35 TL olacak. Dolarda kalırım kafam rahat olur diyen çok insan var. Bu şartların acilen değişmesi lazım. Çünkü dövize kaçışın bir adım sonrası bankalardan kaçıştır. Kış aylarında böyle bir olasılık beni korkutuyor. Suriye’de güvenli böle konusunda ne ABD ne Rusya ile uzlaşabiliyoruz. Her iki taraftanda yaptırım,tehdit ya da şantaj gelme ihtimali var. Bunlar halkı daha da güvensiz hale getirerek daha fazla döviz almalarını teşvik edebilir.”

 

Haberin tamamını okumak için tıklayın

Videoyu seyretmek için tıklayın

 

Değerli Okurlar

 

20  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitemizin basın bölümünde gördüğünüz gibi görüşlerimiz  çok geniş bir kitle  tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır.  Ekibimiz sık sık Türkiye ve yurtdışında iş dünyası ve akademiye sunumlar yapmak üzere davet edilir.  Bu tecrübeden yararlanmanızı dileriz.

Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:  istanbulanalytics@gmail.com