İki zirve, bir de Fed

Değerli Okurlar,

 

Hem dünya hem de Türkiye siyaseti ve ekonomisi bağlamında kritik bir eşiğe geldik. Dünyada Fed kararı ve Suudi Arabistan’a yapılan sabotaj global ekonominin seyrini değiştirecek. İçerde ise Astana zirvesi sonuçlandı, ama İdlib’te ne olacak?  Erdoğan Trump’tan güvenli bölge konusunda istediğini elde edecek mi?  Bu başlıklarda öngörülerimizi içeren İstanbulAnalytics GADT  Raporu’nu beğeninize sunuyoruz.

 

Saygılarımla

 

Atilla Yeşilada

 

Değerli Okurlar

 

20  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitemizin basın bölümünde gördüğünüz gibi görüşlerimiz  çok geniş bir kitle  tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır.  Ekibimiz sık sık Türkiye ve yurtdışında iş dünyası ve akademiye sunumlar yapmak üzere davet edilir.  Bu tecrübeden yararlanmanızı dileriz.

Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:  istanbulanalytics@gmail.com