Ekonomist Yeşilada: Churchill “Size kan ve gözyaşından başka vereceğim bir şey yok” demişti, Erdoğan da ekonomide halka gerçekleri anlatırsa büyük destek bulur

Ekonomideki sorunların çözümüne de değinen Yeşilada, “Övünmek yerine, ‘Ya arkadaşlar dış konjonktür değişti. Bizde de şirketler çok borçlanmıştı. 15 yıldır iktidardayız, ekonomiyi hep büyüttük. Bu sıkıntıya katlanıp hep beraber çıkacağız’ diyerek gerçekleri anlatırdım” diye konuşurken, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın halka ekonomideki gerçekleri bizzat anlatması halinde çok büyük destek göreceğini savundu. Yeşilada, şunları söyledi:

 

Makalenin tamamı ve podcast için tıklayın

 

Değerli Okurlar

 

18 yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitemizin basın bölümünde gördüğünüz gibi görüşlerimiz  çok geniş bir kitle  tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır.  Bu tecrübeden yararlanmanızı dileriz.

Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:  istanbulanalytics@gmail.com